VÝSLEDKY ROČNÍKU 2014

KATEGORIE ŽŽ

PořadíStart. čísloJméno týmuJméno závodníkaJméno závodníkaBodový zisk
1174No problemMonika ProstředníkováDominika Dupalová1862
2163EPO - Nekecej a šlapejEva ZamrzlováVeronika Horáková1855
3161EPO - Noční KlubSimona MalkovskáHana Vašáková1761
4165Sesterský ploužákKateřina HanajováJana Rolná1733
5170Pechi a ŠáriŠárka KysilkováJana Lenková1694
6177TBD - Holky v akciDanca AntropiusovaLenka Vokounova1611
7166EPO Dneska by to šloMonika ŠtrajtováMarkéta Vobořilová1590
8173TřicítkyMichaela SoučkováMarie Hokrová1562
9171EPO MicheliniHana ZemlerováPetra Höferová1497
10169LOKAL BLOK - PipinkyTereza SvobodováLucie Rybářová1433
11162Včelky z VesnyAnička KřížováVendulka Pekárková1235
12172EPO Rumové vílyKateřina FrýbováEdit Marečková1209
13176Nemám páruZuzana KárováIvana Kalianková1092
14164Pražáci se v lese neztratíMartina NovotnáLucie Hurdálková1034
15167Happy hypošiJana MoravcováZuzka Burianová669

KATEGORIE MM

PořadíStart. čísloJméno týmuJméno závodníkaJméno závodníkaBodový zisk
186Salomon-SuuntoTomáš PetrečekJarda Krajník3086
282WarmpeaceRoman ŠinkovskýJan Císař2930
3103INOV-8 klacky.czŠtěpán SkripnikOndřej Skripnik2623
4118Zdravotník racingRadek LacigaVítek Pospíšil2590
5100klacky.cz "A"Honza FujáčekMyrek Kovář2457
687LOKAL BLOKZdislav ŠtubajBoreček2314
7104Extrémní cvociMichal TošnerRoman Trnka2288
8111EPO PEPOPetr DvořákPetr Pruner2215
990HSK BeneckoMatěj KubinaKarel Janata2126
1095Mapy.czJan HermanPetr Fukátko2097
11122Potapěči KladnoRoman HótaJan Michl2044
12134Janči SKI teamVojtěch PrášilVít Zahula2023
1385Rychlá rotaOndřej FaltaPavel Kříž1922
14126Hard core never dieVítězslav ŠmídVít Svozil1902
15129Vrabčák a ManekýnMartin HolubPetr Šimek1894
16131Císař ChallengeMarek RůžičkaJiří Růžička1837
17107BoarsZdeněk StřeštíkKonstantin Kasik1836
18112Kuba honičMartin ČernýJakub Urban1831
19116Plán BJiří KřížanOndřej Šrut1811
20132EPO KovBojsZdenda PrášilíkJan Horák1809
21138ZámělJan RingelhánVilém Patzelt1758
22130Běhal v dešti a myslel, že je to známka punkuMartin GrünwaldVít Kolář1757
2397PA-KAPetr Moravec Tomáš Odvárko1734
24121Borci ze statluOndřej DaněkPetr Ždánský1704
2583FotříciPavel KolajtaTomáš Buňata1700
26125Whiskey BrothersDavid RolnýOndřej Kounovský1685
2793Bratři v trikuJan BajerMichal Kadlečík1671
28114Aber Fotr teamTomáš SingerMartin Matras1671
2984Blues BrothersJakub SklenkaJosef Charvát1641
30101XRNNRSLukáš PilařJakub Řídel1610
31143SPORTIZERYMaciej KozinskiJakub Kozinski1605
32115Speedy SnailsRostislav SladkýJan Čepera1583
33139ZachauMarek PavlicaRadek Hadaš1580
3491TepasJan ZapadloJan Hynek1570
35119ŘípáciJan ZabilanskýAleš Doucha1542
36128DUAPetr JakovecPetr Kučera1533
3781CyklobulfAleš KadlečíkTomáš Zikmund1502
38113Radyně bike teamTomáš TůmaPetr Šedivec1488
39127LemryRadek BudkaPavel Krofika1481
40124Inženýři bez hranicJan ŠelepaJiří Vašíček1471
41106Úplně jiná ligaJaroslav RománekDavid Románek1455
4289HamtáciJiří NovákMiroslav Řezníček1380
43108JuniorskicampPavel HaladaJiří Pešek1349
4494Balík a LepíkKarel ProkopecMirosav Bláha1337
4592Dva nezdraví z Tří pro zdravíOndra KočíMarek Lejsek1314
4688ZáškoláciPetr ŠimandlAntonín Karola1231
47142BanániJiří SvobodaPavel Kodl1205
48105Karlínská kuchyňJan StudeckýPavel Hovorka1177
49117Bison teamMartin AlanMartin Dungl1130
50110OSSRadek ProcházkaMiloslav Bílý1115
51133Hradecké střelyPavel TomášekPavel Pick1110
52102PEMAPetr MahnelMarek Turyna973
53136SlimáciDaniel ŠtěpánLukáš Ksandr970
54135Drunk StrikePetr SvobodaMilan Rákosník943
5598KanóniPavel HlaváčMíra Jun820
56140hovnolezci KladnoMichal ČivišJan Štilip693

KATEGORIE MIX

PořadíStart. čísloJméno týmuJméno závodníkaJméno závodníkaBodový zisk
136Salomon-SuuntoBarbora VálkováPavel Kurz2734
213Krásný muž a silná ženaJan KolínRadka Brožková2544
349ELVACDaniel ŠilarSimona Karochová2493
424Adidas outdoorKristýna SkalickáPavel Paloncý2454
556Modrobílá slabostMartin NývltLucie Schütznerová2434
68KolešedivákoviHelena KolešováJan Koleš2407
719modrobílí EPOKamila FoglarováOlda Novák2358
822Modrobílá noc na KarlštejněTomáš JohanovskýZuzana Jiřištová2269
930EPO Bazinga!Andrea BauerováKarel Hořínek2235
107EPO SlimáciTomáš TesařVeronika Vejrychová2008
115Maruš a Klaruš Marek ŠebestaKlára Janoušková1994
1259LOKAL BLOKVíťa BalejŠárka Zelenková1960
1345Káč a HudryJakub KrálKateřina Jirkovská1954
1443EPO Luky Neleň!Lukáš SvobodaNela Rapantová1781
1510Mapy.cz 2Věrka PeterováHonza Ďoubal1756
1616Dlouhá lana 35Bára ŠachováMíra Kořínek1710
1718EPO survival nováčciJan Tecl Soňa Ďurovcová 1661
189LíhaniIveta PachmanováPavel Šprynar1655
1937NeřeknemAndrea KrejčíTonda Blomann1647
2015Čokoládový fíkusPetra VahalováJaroslav Hančl1638
2128Laxní přístupJana SvobodováVáclav Hnilička1610
2250Mind the gap!Jana OpltováRudolf Oplt1592
2311LemříciLucie KrejzováDavid Skala1584
2431EPO Safety FirstZuzana SedláčkováZdeněk Sedláček1583
2514Poprvé to bolíKateřina KaňováJakub Siska1549
2654Bikeři StrikeřiMiloš RajdlAlžběta Pourová1537
272Black teamTereza KovaříkováJan Bednář1507
2825Bleskově až do dEP(O)aRenáta GrinováDavid Novák1504
2942Kuky týmZdeněk KubínHana Kubínová1484
3057EPO - To zas bude...Ondřej MertaEva Weissová1475
3112EPO už se koulímeAlena JánskáTomáš Hnilička1473
3251Happy lamasAdéla Aka BímováOndřej Stuchlík1470
3320EPO - Ukradli mi zadní koloPetra NichtburgerováJakub Svoboda1443
346LP PrapořištěMichal MarcelKateřina Knotková1421
3523opičí ocáskyKateřina PšeničkováMichal Čambal1420
3660EPO - SEIEREva StrašrybkováRadek Hodboď1398
3733MacbetAlžběta ŠkytováPetr Vorel1394
3838naKukačkuLeňule PeterováAdam Böck1391
3921EPO TigersKarolina NovakovaMarek Jindra1363
4039Žofie 50Tereza NeprašováVladimír Nepraš1320
4135Domažlická elitaMartin PetrašovskýAlena Fenclová1295
4261okurkyMartin ŠtěpánKarla Štěpánová1282
434Splašený ploutveBlanka FrancováJan Daubner1260
4347EPO Pivo Ski TeamJakub PšeničkaAlena Bauerová1260
4517BrančíciDavid BrančíkMarie Brančíková1219
461ZvlhlíciTereza FoffováFilip Vávra1206
4748TAMJIRI TEAMJiří KozelskýTamara Bjalková1195
4858Zvířátka závodíEva JanskáMartin Káldy1140
4946 :-) Jaromír ŠkorpilLenka Brandejská1100
5026Ztracený lentilkyJan SedláčekIvana Cibulková1064
5134Ztratimeseh.netIva ZajacováDejv Andrle1050
5232RR - Emergency Power OffKarel DurkotaLenka Horáková1011
5353Povinné poleOndřej KupkaKateřina Veselá1009
543Terc mixMarek EliasPetra Bielinová1000
5552AmatéřiMichal SchnablDana Koudelová530
5644KoblížciNella PalkovskáMichal Janák420
5755ChaloupštíDavid ChaloupskýPavlína Chaloupská100

Výsledky EPO Survival 2014 ke stažení v PDF.

PARTNEŘI ZÁVODU